Tipy na nejlepší čas v soutěži

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
12022/05/172022/08/12 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B ZN -
22022/07/312022/08/12 Hřiště Zborovice, IV. Ročník požárního sportu KM -
32022/07/302022/08/13 Horní Poříčí - děti, O pohár starosty obce - ŠHL - Děti - 2022 ST ŠHL
42022/08/012022/08/13 KAROLINKA, údolí Raťkov, 53.ročník,Raťkovská Grapa VS -
52022/08/082022/08/13 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
62022/07/312022/08/13 Zbraslav, Zbraslav BO ŽL
72022/08/052022/08/13 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
82022/05/142022/08/13 Horní Pole (noční), Horní Pole (noční) JH JHHL
92022/08/012022/08/13 Hřiště Zborovice, V. Ročník požárního sportu KM -
102022/08/072022/08/13 Niva, Noční soutěž - 2B PV VCPV
112022/08/082022/08/14 Košťálov, 4.kolo PKL - Košťálov 2022 SM PKL
122022/07/312022/08/14 Lhotky sport, Lhotky sport ZR ŽL
132022/07/312022/08/14 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
142022/08/062022/08/20 Miřetice, Miřetice-Chmelná BN EXČR
152022/08/152022/08/20 Liberec - Karlinky, 5.kolo PKL - Liberec - Karlinky 2022 LI PKL
162022/08/122022/08/20 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
172022/08/082022/08/20 Hrubá Vrbka - has. areál, O pohár starosty obce Hrubá Vrbka HO GPHO
182022/08/072022/08/21 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
192022/08/122022/08/26 Hasičský areál u Bartošovce, 8 roč. Noční soutěže SDH Štěpánkovice 10 kolo NHHL OP -
202022/08/262022/08/27 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice TR -
212022/08/132022/08/27 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
222022/05/142022/08/27 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
232022/08/192022/08/27 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
242022/08/262022/08/27 Jemnice, hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka & O putovní pohár starosty města TR -
252022/08/242022/08/27 Kostelec nad Černými lesy, 5. kolo Podlipanské ligy v Kostelci nad Č. lesy KO PL
262022/08/132022/08/28 U fotbalového hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky DO -
272022/08/142022/08/28 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
282022/08/202022/09/03 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
292022/08/292022/09/03 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
302022/08/202022/09/03 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
312022/03/302022/09/03 Areál Sádek, Sádek 2B - HLP OP -
322022/08/262022/09/03 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
332022/08/312022/09/03 Sezemice, Noční soutěž děti MB -
342022/08/212022/09/04 Kožichovice, O pohár SDH TR TRL
352022/02/022022/09/04 Pšánky, VČHL 2022, 12.kolo, Pšánky HK VČHL
362022/08/212022/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
372022/08/212022/09/04 Nová Včelnice, 7.kolo PLPÚ O pohár starosty města Nová Včelnice JH PLPU
382022/08/262022/09/04 Mokrá-Horákov, O pohár starosty obce Mokrá-Horákov BO VCOV
392022/09/012022/09/10 Hasičský areál Markvartice, Okresní liga MH v PÚ + finále TR -
402022/08/272022/09/10 Markvartice, Pohárová soutěž TR TRL
412022/09/052022/09/10 Tanvald, Pohár starosty města Tanvald JN JL
422022/08/272022/09/10 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
432022/07/262022/09/10 Husovo náměstí, O pohár starosty města, 2B, PZ -
442022/08/012022/09/10 Holice, za mateřskou školkou, 10.ročník TFA Holické kombajn OL -
452022/05/142022/09/10 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
462022/08/272022/09/10 Heřmaneč, 8.kolo PLPÚ O pohár starosty obce Heřmaneč JH PLPU
472022/08/282022/09/10 Hamry nad Sázavou, Hamry nad Sázavou ZR ŽL
482022/06/262022/09/10 Újezd, O pohár starosty obce Újezd ZN -
492022/08/282022/09/11 Rokytnice nad Rokytnou, Pohárová soutěž MH TR TRL
502022/09/052022/09/11 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
512022/09/092022/09/11 Herálec, O pohár HB HBMH
522022/08/282022/09/11 Jabloňov, Jabloňov ZR ŽL
532022/09/032022/09/17 Kněžice, Pohár Bohemia Brodce TR TRL
542022/09/122022/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
552022/09/032022/09/17 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
562022/05/142022/09/17 Horní Němčice, Horní Němčice JH JHHL
572022/09/032022/09/17 Český Rudolec, 9.kolo PLPÚ O pohár starosty obce Čský Rudolec JH PLPU
582022/09/042022/09/17 Maršovice, Maršovice ZR ŽL
592022/08/202022/09/17 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, IX. kolo Opavské Ligy, 2.ročník memoriálu T. Valla OP -
602022/09/102022/09/17 Volenice, Volenická noc PB -
612022/09/042022/09/18 Výčapy, Výčapský pohár TR TRL
622022/09/192022/09/24 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
632022/05/012022/09/24 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2022 DO -
642022/09/102022/09/24 Markvarec, 10.kolo PLPÚ O pohár starosty obce JH PLPU
652022/09/192022/09/24 Ploukonice, 6.kolo PKL - Posvícenská husa Ploukonice 2022 SM PKL
Akce Začátek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Tipy výsledku soutěže

Soutěž Kategorie KdoDatum tipu
1MiřeticeŽenyRadek Staněk2022-08-08 10:40:44
2MiřeticeMužiRadek Staněk2022-08-08 10:40:24
3Lhotky sportŽenyRadek Staněk2022-08-08 10:39:26
4Lhotky sportMužiRadek Staněk2022-08-08 10:39:08
5RadonínŽenyRadek Staněk2022-08-08 10:38:12
6RadonínMužiRadek Staněk2022-08-08 10:37:47
7TvarožnáMužiRadek Staněk2022-08-08 10:34:30
8ZbraslavMužiJan Jeřábek2022-08-08 09:39:17
9Mikulovice hřištěMužiJan Jeřábek2022-08-08 09:37:46
10TvarožnáŽenyJan Jeřábek2022-08-08 09:36:37
11TvarožnáMužiJan Jeřábek2022-08-08 09:36:04
12ZahorčiceŽenyJosef Drnek2022-08-08 07:25:42
13ZahorčiceMužiJosef Drnek2022-08-08 07:25:31
14MiřeticeŽenyJosef Drnek2022-08-08 07:24:29
15MiřeticeMužiJosef Drnek2022-08-08 07:24:16
16ZbraslavŽenyRadek Staněk2022-08-01 14:50:50
17ZbraslavMužiRadek Staněk2022-08-01 14:50:34
18MeziříčkoŽenyTomáš Láznička2022-07-30 09:06:53
19MeziříčkoMužiTomáš Láznička2022-07-30 09:06:35
20Radostín nad OslavouMužiTomáš Láznička2022-07-27 14:53:07
21Radostín nad OslavouŽenyTomáš Láznička2022-07-27 14:52:57
22Mikulovice hřištěMužiRadek Staněk2022-07-27 14:32:39
23Radostín nad OslavouŽenyRadek Staněk2022-07-27 14:27:06
24Radostín nad OslavouMužiRadek Staněk2022-07-27 14:26:57
25MeziříčkoŽenyRadek Staněk2022-07-27 14:21:00
26MeziříčkoMužiRadek Staněk2022-07-27 14:20:44
27Kamenice nad LipouŽenyRadek Staněk2022-07-27 14:19:22
28Kamenice nad LipouMužiRadek Staněk2022-07-27 14:19:10
29Letohrad - KunčiceŽenyLukáš Vaculík2022-07-24 09:17:34
30Letohrad - KunčiceMužiLukáš Vaculík2022-07-24 09:17:24
31Letohrad - KunčiceŽenyMichal Matějíček2022-07-24 08:56:58
32Letohrad - KunčiceMužiMichal Matějíček2022-07-24 08:56:21
33Rohatec u základní školyŽenyPetr Kotásek2022-07-23 08:49:42
34Rohatec u základní školyMužiPetr Kotásek2022-07-23 08:49:20
35KunžakŽenyLukáš Brtník2022-07-23 08:05:45
36KunžakMužiLukáš Brtník2022-07-23 08:05:30
37Letohrad - OrliceŽenyMichal Matějíček2022-07-22 20:24:58
38Letohrad - OrliceMužiMichal Matějíček2022-07-22 20:24:45
39Letohrad - KunčiceŽenyJosef Drnek2022-07-21 11:57:59
40Letohrad - KunčiceMužiJosef Drnek2022-07-21 11:57:48
41Letohrad - OrliceŽenyJosef Drnek2022-07-21 11:56:22
42Letohrad - OrliceMužiJosef Drnek2022-07-21 11:56:10
43TřeštinaŽenyLukáš Vaculík2022-07-10 09:25:00
44TřeštinaMužiLukáš Vaculík2022-07-10 09:24:49
45TřeštinaŽenyMichal Matějíček2022-07-10 07:29:17
46TřeštinaMužiMichal Matějíček2022-07-10 07:29:00
47ZahnašoviceŽenyLukáš Vaculík2022-07-09 10:47:31
48ZahnašoviceMužiLukáš Vaculík2022-07-09 10:46:39
49Velké Pavlovice, fotbal.hřištěŽenyMichal Matějíček2022-07-09 08:41:47
50Velké Pavlovice, fotbal.hřištěMužiMichal Matějíček2022-07-09 08:41:30
51DětkoviceŽenyMichal Matějíček2022-07-09 08:40:49
52DětkoviceMužiMichal Matějíček2022-07-09 08:40:30
53HabrovanyŽenyMichal Matějíček2022-07-09 08:38:57
54HabrovanyMužiMichal Matějíček2022-07-09 08:38:30
55ZahnašoviceŽenyMichal Matějíček2022-07-09 08:34:31
56ZahnašoviceMužiMichal Matějíček2022-07-09 08:34:11
57TřeštinaŽenyRadek Staněk2022-07-08 07:36:54
58TřeštinaMužiRadek Staněk2022-07-08 07:36:34
59Velké Pavlovice, fotbal.hřištěMužiRadek Staněk2022-07-08 07:32:36
60Velké Pavlovice, fotbal.hřištěŽenyRadek Staněk2022-07-08 07:32:24
61BatelovMužiRadek Staněk2022-07-08 07:31:23
62BatelovŽenyRadek Staněk2022-07-08 07:31:06
63HabrovanyŽenyRadek Staněk2022-07-08 07:30:04
64HabrovanyMužiRadek Staněk2022-07-08 07:29:51
65DětkoviceŽenyRadek Staněk2022-07-08 07:28:23
66DětkoviceMužiRadek Staněk2022-07-08 07:28:11
67ZahnašoviceŽenyRadek Staněk2022-07-08 07:26:49
68TřeštinaŽenyVojtěch Stoklásek2022-07-07 13:05:53
69TřeštinaMužiVojtěch Stoklásek2022-07-07 13:05:41
70ZahnašoviceŽenyVojtěch Stoklásek2022-07-07 13:04:37
71ZahnašoviceMužiVojtěch Stoklásek2022-07-07 13:03:55
72DubenecŽenyMichal Matějíček2022-07-01 16:48:49
73DubenecMužiMichal Matějíček2022-07-01 16:48:37
74Petrov u koupalištěŽenyMichal Matějíček2022-07-01 16:48:03
75Petrov u koupalištěMužiMichal Matějíček2022-07-01 16:47:50
76TřeštinaŽenyJosef Drnek2022-06-28 07:06:09
77TřeštinaMužiJosef Drnek2022-06-28 07:05:48
78ZahnašoviceŽenyJosef Drnek2022-06-28 07:04:52
79ZahnašoviceMužiJosef Drnek2022-06-28 07:04:27
80ZahnašoviceMužiRadek Staněk2022-06-27 12:31:52
81ČástkovŽenyRadek Staněk2022-06-27 12:30:35
82ČástkovMužiRadek Staněk2022-06-27 12:30:18
83Petrov u koupalištěŽenyRadek Staněk2022-06-27 12:28:55
84Petrov u koupalištěMužiRadek Staněk2022-06-27 12:28:43
85TopolanyŽenyRadek Staněk2022-06-27 12:27:36
86TopolanyMužiRadek Staněk2022-06-27 12:27:17
87DubenecMužiRadek Staněk2022-06-27 12:26:15
88Čeložnice - has. areálMužiTomáš Hovězák2022-06-26 12:02:51
89Čeložnice - has. areálŽenyTomáš Hovězák2022-06-26 12:02:38
90KrasoniceMužiMichal Matějíček2022-06-25 10:59:35
91KrasoniceŽenyLukáš Vaculík2022-06-25 10:47:53
92KrasoniceMužiLukáš Vaculík2022-06-25 10:47:36
93MěrotínŽenyMichal Matějíček2022-06-25 10:25:25
94MěrotínMužiMichal Matějíček2022-06-25 10:25:02
95SychrovMužiMichal Matějíček2022-06-25 09:28:04
96KrasoniceŽenyMichal Matějíček2022-06-25 09:26:58
97Čeložnice - has. areálŽenyDaniel Chvátal2022-06-24 22:55:30
98Čeložnice - has. areálMužiDaniel Chvátal2022-06-24 22:55:12
99RadíkovŽenyZdeněk Juřík2022-06-19 09:17:27
100RadíkovMužiZdeněk Juřík2022-06-19 09:16:55
Soutěž Kategorie KdoDatum tipu