Liga: | VELKÁ CENA OKRESU ŠUMPERK |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 06. 08. 2016 10:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Šumperk |
Kraj: | Olomoucký |
Zadal: | Martin Churavý |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB super úzké 38
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štíty | SU | 17,58 | 17,37 | 17,58 | |
2. | Nemrlov | SU | 17,66 | 17,66 | 17,28 | |
3. | Nemile | SU | 17,84 | 17,72 | 17,84 | |
4. | Mostkov | SU | 17,85 | 17,85 | 17,35 | |
5. | Bludov Bludov II | SU | 18,28 | 18,28 | 18,07 | |
6. | Hrabová | SU | 18,38 | 18,38 | 18,28 | |
7. | Bohuslavice | SU | 19,33 | 19,33 | 18,72 | |
8. | Sobotín | SU | 19,52 | 19,52 | 18,32 | |
9. | Třeština | SU | 19,70 | 19,25 | 19,70 | |
10. | Kolšov | SU | 20,01 | 18,75 | 20,01 | |
11. | Postřelmůvek | SU | 20,03 | 20,03 | 19,47 | |
12. | Nový Malín | SU | 20,46 | 19,99 | 20,46 | |
13. | Pavlov | SU | 20,87 | 20,87 | 19,86 | |
14. | Hrabišín Hrabišín II | SU | 22,71 | 22,71 | 19,61 | |
15. | Bohuslavice Bohuslavice II | SU | 23,08 | 23,08 | 19,76 | |
16. | Hrabišín | SU | 23,96 | 23,96 | 23,50 | |
17. | Dubicko | SU | 27,76 | 24,96 | 27,76 | |
18. | Dolní Libina | SU | NP | NP | NP | |
18. | Nová Dědina | OL | NP | NP | NP | |
18. | Ráječek | SU | NP | NP | NP | |
18. | Zábřeh | SU | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB super úzké 38
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nová Dědina | OL | 18,72 | 18,72 | 17,83 | |
2. | Dolní Libina | SU | 19,11 | 19,11 | 18,60 | |
3. | Chromeč | SU | 19,32 | 19,32 | 18,66 | |
4. | Hrabová | SU | 19,83 | 19,83 | 18,86 | |
5. | Maršíkov | SU | 20,39 | 20,39 | 18,61 | |
6. | Dubicko | SU | 21,88 | 21,88 | 20,62 | |
7. | Třeština | SU | 22,66 | 22,66 | 19,27 | |
8. | Nový Malín | SU | 22,86 | 22,86 | 21,70 | |
9. | Pavlov | SU | 23,01 | 23,01 | 19,32 | |
10. | Hrabišín | SU | 23,07 | 23,07 | 22,35 |
Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB super úzké 38
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrabišín | SU | 18,07 | 18,07 | 17,96 | |
2. | Hrabová | SU | 19,42 | 19,42 | 18,83 | |
3. | Lehota pod Vtáčnikom | PD | 19,48 | 19,34 | 19,48 | |
4. | Leština | SU | 20,69 | 19,99 | 20,69 | |
5. | Bohuslavice | SU | 20,77 | 20,77 | 19,15 | |
6. | Sudkov | SU | 21,16 | 21,16 | 20,74 | |
7. | Sobotín | SU | 21,65 | 21,65 | 20,96 | |
8. | Třeština | SU | 22,12 | 22,12 | 201,46 | |
9. | * Bratrušov | - | 22,28 | 20,45 | 22,28 | |
10. | Bludov | SU | 26,26 | 26,26 | 23,34 | |
11. | Dolní Studénky | SU | 29,04 | 21,25 | 29,04 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře